úvodní » Partneri


Partneri

Partneri, s ktorými spolupracujeme:

Sme malá spoločnosť, ktorá stavia na individuálnom prístupe a budovaní osobnejšieho vzťahu so zákazníkom. Vyrábame nábytok na mieru, preto sa v prvom rade snažíme zistiť jeho potreby a očakávania. Nepustíme sa do produkcie, kým si s klientom neprejdeme všetky úskalia funkčnosti a vzhľadu nábytku. Know-how a skúsenosti pomáhajú prekonávať náročnosť zložitejších technických riešení.
www.mackov.sk

Ďalšie partneri

Internetový časopis Prebyvanie.sk je absolútne profesionálnym časopisom, venovaný navrhovaniu interiérov od bytových textílií až po nábytok a koberce. Všetky tu uverejňované články sú písané odborníkmi, ktorí popisované komodity sami navrhovali,alebo priamo inštalovali. Časopis si dal za cieľ pomôcť, ako odbornej verejnosti , tak i laikom pri výbere správneho sortimentu pre realizáciu, alebo k funkčnému pochopeniu konštrukčných systémov.
www.prebyvanie.sk

Ak máte radi zdravý životný štýl, holdujete cvičeniu a zdravej strave, určite si u nás prídete na svoje. Radi uvítame aj vás, ktorí sa trápite s chudnutím a nechcete už skúšať žiadne nezmyselné diéty, hľadáte nové informácie ohľadom zdravého stravovania alebo chcete nájsť to svoje cvičenie.
www.cvicte.sk

Na Inspireli ľudia rozprávajú príbehy svojho bývania. Firmy a architekti tu vystavujú tie najlepšie projekty. Pozrite si tisíce fotografií a pridajte svoje vlastné. Objavte zaujímavé rady a získajte dôležité kontakty. Inšpirujte sa, komentujte, pridávajte hodnotenie.
www.inspireli.com

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho.
www.visitslovakia.com

Ako prvá inštitúcia sme zaviedli systém komplexnej starostlivosti o firemného klienta, založený na jednoduchom princípe, že komunikačnou osobou je manažér starostlivosti, nie lektor. Z našich výskumov si firemní klienti vďaka tomuto systému cenia najmä - flexibilitu, starostlivosť, ochotu a profesionalitu.
www.anglictinaprefirmy.sk

Direct method je nový účinný spôsob výučby jazykov. Konečne existuje spôsob, vďaka ktorému sú jazykové kurzy skutočne efektívne! Ak sa začnete učiť metódou „Direct method" , čoskoro sa presvedčíte.
www.direct-english.sk